EKSOOTILISED TOIDUSEIKLUSED

17 August, 2017

Suvepuhkus on nüüd seljataga ja sügispuhkus näib alles kaugel terendavat. Õnneks ei pea erinevate kultuuride nautimiseks ilmtingimata kodust lahkuma. On ju reisil alati üks põnevamaid asju kogetavad toiduelamused. Rocca al Mares on esindatud hulgaliselt eri maailmanurga köögi söögikohti ning põnevaid toidukaupu müüvaid kaupluseid. Katseta julgelt!

Tutvu eri rahvuste köögiga siinsamas 

Rocca al Mare restoranide valik on mitmekesine. On Jaapani köögi maitseid, Itaaliast pärit populaarseid hõrgutisi, ameeriklaste armastatud BBQ ja ka India vürtsikaid toite. Üks asi on restoranidel kindlasti ühine – avastamisrõõm ning hüva kõhutäis on alati garanteeritud.


Kokka koos perega

Perega koos kokkamine võib olla ääretult lõbus, eriti kui seekord on plaanis teha midagi uut ja eksootilist. Tänapäeval jääb vaid väheste roogade valmistamine selle taha, et õigeid maitse- või tooraineid pole. Võtke ette mõni põnev retsept, pange mängima vastava riigi muusika ja nautige kogu kokkamisprotsessi ning teineteise vahvat seltskonda. Head isu!

1: LIHA & TAPAS Põdrasamblik šokolaadis 6,80 € 2: LIHA & TAPAS Terved mustad trühvlid soolvees 6,70 € 3: JUUSTUKUNINGAD Särtsakas juustumoos rabarberiga 4,70 € 4: LIHA & TAPAS Espinaler Premium beebikalmaarid 8,90 € 5: LIHA & TAPAS Jõhvikad ja ebaküdooniad karahvinis 14,99 € 6: JUUSTUKUNINGAD Mustsõstrad šokolaadis ja jogurtis 2,95 € 7: JUUSTUKUNINGAD Vasaabipähklid 1 €

Põnevust kööki!

Kas igapäevane söögitegemine on muutunud veidi rutiinseks või lausa igavaks? Vaata meie kauplustes ringi – sealt leiad hulgaliselt põnevaid suuri ja väikeseid köögividinaid, mis annavad roogadele uusi välimusi, teevad söögitegemise tunduvalt mugavamaks ning ka kiiremaks.

1: BON APPETIT Juustunugade komplekt Artesa 25,90 € 2: BON APPETIT Lõikelaud 21,90 € 3: BON APPETIT Kirsikivide eemaldaja 23,90 € 4: BON APPETIT Pipraveski 21,90 € 5: FAMILON Pajalapid 4,95 € 6: EURONICS Jogurtimasin Severin 15,99 € 7: EURONICS Popkorni valmistaja, Severin 19,99 €

Tagasi üles